Rezerwacja
tel: +48 33 854 13 67
         +48 888 220 165
recepcja@grazyna.ustron.pl

Pokoje

wysoki standard

Liczba pokoi: 15 komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami i balkonami (dla 35 osób)


Rodzaje pokoi:


Udogodnienia:

Łazienka w pokoju Ręczniki Mydło Czajnik elektryczny i filiżanki Balkon w większości pokoi Telewizor Silne WiFi Parking

Możliwa dostawka łóżeczka
dla małego dziecka


Pokoje w Ustroniu

Nasza Willa oferuje 15 przestronnych pokoi o różnych konfiguracjach, które łącznie są w stanie pomieścić aż 36 osób. Każdy z nich urządzony został w taki sposób, aby dostarczał przyjemnych doznań estetycznych. Kolor ścian, wzornictwo mebli oraz dodatki – wszystko dobieraliśmy, chcąc zapewnić gościom pozytywne wrażenia estetyczne, a jednocześnie maksimum komfortu użytkowania. Dlatego też wyposażyliśmy każdy pokój w zestaw funkcjonalnych elementów, które sprawiają, że klienci są zawsze w pełni zadowoleni z warunków pobytu w naszej wilii w Ustroniu. Goście mogą również wybrać opcję noclegów z wyżywieniem.

Komfortowe noclegi dla emerytów i rodzin z dziećmi

Nasze pokoje są w pełni dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, seniorów i każdego, kto zdecyduje się na wczasy w Ustroniu. Dołożyliśmy szczególnych starań, aby zapewnić komfortowe noclegi dla emerytów i rodzin z dziećmi, a także przystosować aranżację wnętrz poszczególnych pomieszczeń do potrzeb wszystkich innych gości. Dlatego też część naszych pokoi zaopatrzonych jest w balkony. We wszystkich natomiast goście na standardowym wyposażeniu znajdą telewizję z polskimi oraz niemieckimi programami. Ponadto na ich życzenie udostępniamy również bezprzewodowy Internet.


Ustroń

Marzysz o wczasach w górach?
Zapraszamy do naszego pensjonatu!


Willa Grażyna Ustroń

Willa „Grażyna” mieści się w malowniczych okolicach Ustronia, w południowej Polsce. Miasto słynie z uzdrowiska, przyciągającego ludzi ceniących sobie spokój, zdrowie i harmonię. Region ten jest również niezwykle atrakcyjny dla turystów – w Ustroniu znajdą coś dla siebie zwolennicy pieszych wycieczek po szlakach, sportów zimowych czy turystyki górskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć bajecznych plenerów Ustronia oraz kontaktu z naszym domem wypoczynkowym!

Formularz kontaktowySerdecznie zapraszamy,
Grażyna i Zygmunt