Rezerwacja
tel: +48 33 854 13 67
         +48 888 220 165
recepcja@grazyna.ustron.pl

Pensjonat dla rodzin z dziećmi w Ustroniu

separator

Willa Grażyna w Ustroniu, oferująca noclegi dla rodzin, została przystosowana do potrzeb Gości odwiedzających nas razem ze swoimi pociechami. Pokoje zostały urządzone w taki sposób, aby każdy członek rodziny czuł się u nas komfortowo. Układ każdego pokoju pozwala na dostawienie łóżeczka turystycznego dla naszych najmłodszych Gości. Dla dzieci starszych, śpiących samodzielnie, przygotowaliśmy dodatkowe łóżka znajdujące się w sypialni rodziców – w ten sposób wszyscy mogą cieszyć się komfortem i spokojnym snem. Łazienki zostały zaprojektowane tak, by można było z nich wygodnie korzystać. Pyszne, domowe posiłki dostosowaliśmy do upodobań kulinarnych najmłodszych, by również dzieci mogły spróbować przysmaków góralskiej kuchni.

Rodziny pragnące spędzić wczasy w Ustroniu mogą liczyć na specjalne zniżki dla pociech. Dotyczą one przedziału wiekowego 3-12 lat. Dzieci do lat 3 mają zapewniony bezpłatny pobyt i wyżywienie.


Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla rodzin z dziećmi?

separator

Rozległy ogród urządziliśmy tak, by można było w nim odpoczywać, a dzieci mogły się w nim bezpiecznie bawić. Bajkowa sceneria panująca na terenie ogrodu pozwala na nieograniczone zabawy na świeżym powietrzu. Teren jest ogrodzony i zamknięty dla osób z zewnątrz. W ogrodzie można rozpalać grille.

W czasie, kiedy pociechy będą bawić się w ogrodzie, rodzice mogą skorzystać z odprężających masaży, wizyt w SPA lub zabiegów akupunktury odbywających się w naszej willi i które będą idealnym dopełnieniem wczasów w Ustroniu.

Ustroń

Marzysz o wczasach w górach?
Zapraszamy do naszego pensjonatu!


Willa Grażyna Ustroń

Willa „Grażyna” mieści się w malowniczych okolicach Ustronia, w południowej Polsce. Miasto słynie z uzdrowiska, przyciągającego ludzi ceniących sobie spokój, zdrowie i harmonię. Region ten jest również niezwykle atrakcyjny dla turystów – w Ustroniu znajdą coś dla siebie zwolennicy pieszych wycieczek po szlakach, sportów zimowych czy turystyki górskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć bajecznych plenerów Ustronia oraz kontaktu z naszym domem wypoczynkowym!

Formularz kontaktowy    Serdecznie zapraszamy,
    Grażyna i Zygmunt

    ł