Rezerwacja
tel: +48 33 854 13 67
         +48 888 220 165
recepcja@grazyna.ustron.pl

Wyżywienie

Wczasy w Ustroniu z wyżywieniem

separator

Nasza willa stara się zapewnić swoim gościom jak najprzyjemniejsze warunki pobytu. Dlatego specjalnie z myślą o wygodzie odwiedzających nas osób przygotowaliśmy ofertę – wczasy w Ustroniu z wyżywieniem. Wybierając tę opcję, nie muszą się Państwo martwić o szukanie dodatkowych miejsc, w których moglibyście spożyć posiłek, ponieważ wszystko otrzymacie u nas na miejscu. Dzięki temu będziecie mogli w pełni oddać się radości ze zwiedzania wszystkich akacji, jaki oferuje nasza górska okolica.

Decydując się na pobyt w naszym pensjonacie, mogą Państwo wybrać opcje noclegu z wyżywieniem lub bez. Wybierając zakup pakietu żywnościowego, zyskujecie kompletną obsługę gastronomiczną, która obejmuje śniadania, obiady i kolacje. Wszystkie posiłki przygotowujemy wyłącznie z produktów najwyższej jakości produktów. Nie skłamiemy, jeśli powiemy że wielu Gości wraca do nas specjalnie po to, by znów posmakować serwowanych przez nas dań.
Ceny wyżywienia znajdą Państwo w zakładce przedstawiającej cennik domu wypoczynkowego w Ustroniu.

Zapraszamy i smacznego!

Ustroń

Marzysz o wczasach w górach?
Zapraszamy do naszego pensjonatu!


Willa Grażyna Ustroń

Willa „Grażyna” mieści się w malowniczych okolicach Ustronia, w południowej Polsce. Miasto słynie z uzdrowiska, przyciągającego ludzi ceniących sobie spokój, zdrowie i harmonię. Region ten jest również niezwykle atrakcyjny dla turystów – w Ustroniu znajdą coś dla siebie zwolennicy pieszych wycieczek po szlakach, sportów zimowych czy turystyki górskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć bajecznych plenerów Ustronia oraz kontaktu z naszym domem wypoczynkowym!

Formularz kontaktowy    Serdecznie zapraszamy,
    Grażyna i Zygmunt

    ł