Rezerwacja
tel: +48 33 854 13 67
         +48 888 220 165
recepcja@grazyna.ustron.pl

Szkolenia

spotkania biznesowe i prezentacje

separator

Willa Grażyna w centrum Ustronia to także doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji lub pokazu firmowego. Jeżeli planują Państwo spotkanie integracyjne, które ma połączyć biznes z wypoczynkiem – serdecznie zapraszamy do kontaktu! Dysponujemy salką konferencyjną mieszczącą około 30 osób. Po zakończonej pracy uczestnicy spotkania mogą na miejscu skorzystać z miejsc noclegowych oraz wyżywienia. Na terenie naszego pensjonatu znajduje się przestronny ogród, w którym można organizować spotkania integracyjne i grille.
W razie potrzeby pomagamy organizować wolny czas dla uczestników.

Wyposażenie sali konferencyjnej

Salka konferencyjna w pensjonacie Willa Grażyna w Ustroniu została tak zaprojektowana, by zapewnić komfortowe warunki około 30 uczestnikom szkolenia, warsztatów lub spotkania biznesowego. Można w niej przeprowadzić prezentację multimedialną, ponieważ znajduje się w niej duży ekran telewizyjny. Istnieje możliwość dowolnego ustawienia stolików i wydzielenia w niej sekcji kawowej – tak przydatnej w czasie narad biznesowych. Przerwy można zaplanować podczas wydawania posiłków, można je także spędzać w naszym imponującym ogrodzie. Przed pensjonatem znajduje się parking do dyspozycji Gości.

Ustroń

Marzysz o wczasach w górach?
Zapraszamy do naszego pensjonatu!


Willa Grażyna Ustroń

Willa „Grażyna” mieści się w malowniczych okolicach Ustronia, w południowej Polsce. Miasto słynie z uzdrowiska, przyciągającego ludzi ceniących sobie spokój, zdrowie i harmonię. Region ten jest również niezwykle atrakcyjny dla turystów – w Ustroniu znajdą coś dla siebie zwolennicy pieszych wycieczek po szlakach, sportów zimowych czy turystyki górskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć bajecznych plenerów Ustronia oraz kontaktu z naszym domem wypoczynkowym!

Formularz kontaktowy    Serdecznie zapraszamy,
    Grażyna i Zygmunt

    ł