Rezerwacja
tel: +48 33 854 13 67
         +48 888 220 165
recepcja@grazyna.ustron.pl

Pensjonat ze SPA i wellness w Ustroniu

separator

Piękne widoki, komfortowe pokoje, wykwintna kuchnia regionalna, zachwycający ogród oraz niepowtarzalna atmosfera panująca w naszym pensjonacie w Ustroniu to nie wszytko, co możemy zaproponować przebywającym do nas osobom. Dla naszych Gości przygotowaliśmy również ofertę mini SPA i gabinetu wellness.

Pobyt w SPA pozwala naładować wewnętrzne baterie, jest odprężający i wprawia w dobry nastrój. Krótki zabieg w strefie wellness ma dobroczynne działanie dla ciała i ducha. Dzięki bogatemu wyborowi zabiegów, masaży i saun każdy z Gości znajdzie coś dla siebie. Możemy też dostosować zabiegi do potrzeb seniorów goszczących w willi – gorąco polecamy kuracje laserowe oraz zabiegi z zakresu akupunktury.


Jakie zabiegi SPA i wellness wybrać?

separator

Pobyt w naszej willi to gwarancja zaznania głębokiego odprężenia i relaksu, który osiągnąć można dzięki zabiegom SPA i wellness takim jak:

  • masaże lecznicze i relaksujące,
  • sauna poprawiająca krążenie,
  • mini siłownia z bieżnią i rowerkiem,
  • zabiegi laserowe i akupunktura.

Dobór zabiegów zależny jest od potrzeb Gości. Służymy profesjonalną poradą w dopasowaniu zabiegów oraz zaleceniach do nich przygotowujących.

Ustroń

Marzysz o wczasach w górach?
Zapraszamy do naszego pensjonatu!


Willa Grażyna Ustroń

Willa „Grażyna” mieści się w malowniczych okolicach Ustronia, w południowej Polsce. Miasto słynie z uzdrowiska, przyciągającego ludzi ceniących sobie spokój, zdrowie i harmonię. Region ten jest również niezwykle atrakcyjny dla turystów – w Ustroniu znajdą coś dla siebie zwolennicy pieszych wycieczek po szlakach, sportów zimowych czy turystyki górskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć bajecznych plenerów Ustronia oraz kontaktu z naszym domem wypoczynkowym!

Formularz kontaktowy    Serdecznie zapraszamy,
    Grażyna i Zygmunt

    ł