Rezerwacja
tel: +48 33 854 13 67
         +48 888 220 165
recepcja@grazyna.ustron.pl

Willa dla seniorów w Ustroniu

separator

Położony w uzdrowisku pensjonat Willa Grażyna stanowi idealne miejsce do wypoczynek dla osób starszych: emerytów i seniorów. Docenią oni atmosferę panującą w naszej willi w centrum Ustronia, regionalną – pełną góralskich przysmaków – kuchnię oraz wygodne pokoje z wyżywieniemPokoje wyposażone zostały w telewizory z bogatą ofertą programów, co pozwala na relaks przy aromatycznej herbatce i obejrzenie ulubionych seriali.

Dla seniorów pragnących urozmaicić swój wypoczynek w willi w Ustroniu, przygotowaliśmy ofertę mini SPA i wellness, która pozwoli zrelaksować nie tylko myśli, ale i ciało. Zabiegi laserowe i z zakresu akupunktury pozwalają na podreperowanie zdrowia i zmniejszenie bolesnych dolegliwości.


Wyżywienie w naszej willi czy na mieście – co wybrać?

separator

Dla seniorów aktywnych fizycznie, który planują wypoczynek w Ustroniu i zwiedzanie Beskidu Śląskiego, czeka atrakcyjna cenowo oferta zestawów wyżywienia obejmująca śniadania oraz obiadokolacje. W ten sposób mogą Państwo odkrywać lokalne atrakcje turystyczne bez martwienia się o pożywne posiłki i bez konieczności żywienia się poza naszym pensjonatem, który słynie z górskich przysmaków. Jeśli jednak nasi Goście wolą skorzystać wyłącznie z oferty noclegu dla seniorów, a decyzję o wyżywieniu podejmować spontanicznie, poza pensjonatem – oferujemy możliwość wykupienia wyłączenie noclegów.

Ustroń

Marzysz o wczasach w górach?
Zapraszamy do naszego pensjonatu!


Willa Grażyna Ustroń

Willa „Grażyna” mieści się w malowniczych okolicach Ustronia, w południowej Polsce. Miasto słynie z uzdrowiska, przyciągającego ludzi ceniących sobie spokój, zdrowie i harmonię. Region ten jest również niezwykle atrakcyjny dla turystów – w Ustroniu znajdą coś dla siebie zwolennicy pieszych wycieczek po szlakach, sportów zimowych czy turystyki górskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć bajecznych plenerów Ustronia oraz kontaktu z naszym domem wypoczynkowym!

Formularz kontaktowy    Serdecznie zapraszamy,
    Grażyna i Zygmunt

    ł